Zaparzacz do kawy – HENDI, 14L, czarny, 220-240V/1750W, 357x380x(H)502mm
Kategorie: , SKU: 211489
626,38  (509,25  netto)
(0 Opinie)
Oficjalny dystrybutor Hendi w Polsce
🚚 Wysyłka w 24h z magazynu PL
🔄 14 dni na zwrot
68 w magazynie
Opis
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
Wysoka jakość wykonania – Jednościenny korpus ze stali nierdzewnej z matowym, czarnym wykończeniem.
Niekapiący kran – Zapewnia czyste i wygodne nalewanie kawy, bez ryzyka rozlewania.
Praktyczna taca ociekowa – Mocowana na magnes, łatwa w demontażu i czyszczeniu.
PARAMETRY TECHNICZNE
Pojemność: 14 L
Moc: 1750 W
Napięcie: 220-240 V
Czas zaparzania: 57 min
Maks. wysokość szklanki: 100 mm
Długość przewodu: 1250 mm
Kolor: czarny (mat)
Wymiary: 357 x 380 x 502 mm
Waga netto: 3,62 kg
Materiał: stal nierdzewna, polipropylen (uchwyty)
Stopień ochrony: IPX1
EAN: 8711369211489
Marka: HENDI
DODATKOWE INFORMACJE
Kosz filtracyjny w zestawie – Do zaparzania kawy grubo mielonej.
Stylowe uchwyty – Wykonane z odpornego na wysokie temperatury polipropylenu.
Łatwa konserwacja – Urządzenie wyposażone w lampkę sygnalizującą konieczność odkamieniania.
Informacje dodatkowe
Waga 4,85 kg
Stan
Nowy
EAN
Kod producenta
211489
Marka
Hendi
Model
Concept Line
Pojemność
14
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
4.85
Moc
1750
Napięcie
230
Waga
0.15
Informacje dodatkowe
ochrona przed przegrzaniem, ociekacz, wskaźnik poziomu zawartości
0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)
Rated
0%
Rated
0%
0%
0%
0%
Napisz pierwszą opinię o „Zaparzacz do kawy – HENDI, 14L, czarny, 220-240V/1750W, 357x380x(H)502mm”