Podgrzewacz elektryczny UNIQ HENDI, czerwony, 220-240V/700W, 607x402x(H)245mm
589,48  (479,25  netto)
(0 Opinie)
Oficjalny dystrybutor Hendi w Polsce
🚚 Wysyłka w 24h z magazynu PL
🔄 14 dni na zwrot
Brak w magazynie
Opis
➡ NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
➡ PARAMETRY TECHNICZNE
  • Seria: designed by Robert Bronwasser
  • Napięcie: 220–240 V
  • Moc wejściowa: 700 W
  • Długość: 607 mm
  • Szerokość: 402 mm
  • Wysokość: 245 mm
  • Zakres temperatury: 35–85°C
  • Materiał wnętrza: Stal nierdzewna
  • Materiały: Aluminium, Stal nierdzewna, Hartowane szkło, PP
  • Element grzewczy: Grzałka
  • Panel sterowania: Cyfrowy
  • Zabezpieczenia: Bezpiecznik termiczny, ochrona przed przegrzaniem
  • Kolor: Czerwony
  • EAN: 8711369470459
  • Marka: HENDI
➡ DODATKOWE INFORMACJE
Informacje dodatkowe
Seria
Designed by Robert Bronwasser
Materiał wnętrza
Stal nierdzewna
Bezpieczeństwo
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Kolor
Czerwony
Kod producenta
470459
Dodatkowa nazwa produktu
Modern Design i Funkcjonalność
0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)
Rated
0%
Rated
0%
0%
0%
0%
Napisz pierwszą opinię o „Podgrzewacz elektryczny UNIQ HENDI, czerwony, 220-240V/700W, 607x402x(H)245mm”