Podgrzewacz elektryczny HENDI UNIQ beżowy 220-240V/700W, 607x402x(H)245mm
589,48  (479,25  netto)
(0 Opinie)
• Wysoka moc 700 W oraz precyzyjna regulacja temperatury w zakresie 35°C – 85°C pozwala na dostosowanie warunków podgrzewania do różnorodnych potraw, zachowując ich smak i konsystencję.
Oficjalny dystrybutor Hendi w Polsce
🚚 Wysyłka w 24h z magazynu PL
🔄 14 dni na zwrot
72 w magazynie
Opis
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kod produktu: 470442
Stan produktu: NOWY
➡ NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
  • Precyzyjna kontrola temperatury – regulacja w zakresie od 35°C do 85°C, co 1°C.
  • Lekka, mobilna konstrukcja – idealna do cateringu, łatwa w transporcie.
  • Szkło hartowane z zawiasem i uchwytem – trwała pokrywa z miejscem na etykietę (holder).
  • Wyjmowany pojemnik GN 1/1 (H100 mm) – ze stali nierdzewnej, łatwy do czyszczenia i użytkowania.
  • Bezpieczeństwo – wyposażony w bezpiecznik termiczny i zabezpieczenie przed przegrzaniem.
➡ PARAMETRY TECHNICZNE
  • Wymiary: 607 x 402 x (H) 245 mm
  • Pojemność pojemnika GN: GN 1/1, H100 mm
  • Pojemność zbiornika na wodę: ok. 4 litry
  • Zakres temperatury: 35°C – 85°C
  • Materiały: PP, aluminium, szkło hartowane, stal nierdzewna AISI 304
  • Moc: 700 W
  • Napięcie: 220–240 V
  • Waga netto: 7,05 kg
  • Kolor: Beżowy
  • Panel: Cyfrowy
  • Programowalny: Tak
  • Zabezpieczenia: Termiczne i przed przegrzaniem
  • Długość przewodu: 1500 mm
  • Marka: HENDI
Informacje dodatkowe
Waga 9,45 kg
Stan
Nowy
EAN
Kod producenta
470442
Marka
Hendi
Model
UNIQ Beżowy
Pojemność
8
Kolor
beżowy
Zasilanie
230
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
9.45
0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)
Rated
0%
Rated
0%
0%
0%
0%
Napisz pierwszą opinię o „Podgrzewacz elektryczny HENDI UNIQ beżowy 220-240V/700W, 607x402x(H)245mm”