Podgrzewacz do nachosów HENDI, czarny, 36L, 220-240V/500W
829,33  (674,25  netto)
(0 Opinie)
Oficjalny dystrybutor Hendi w Polsce
🚚 Wysyłka w 24h z magazynu PL
🔄 14 dni na zwrot
98 w magazynie
Opis
➡ NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
✔ Łatwe czyszczenie – taca na okruchy pozwala szybko i wygodnie utrzymać urządzenie w czystości.
➡ PARAMETRY TECHNICZNE
  • Marka: HENDI
  • Napięcie: 220–240 V
  • Moc: 500 W
  • Zakres temperatur: do 55°C
  • Długość: 400 mm
  • Szerokość: 344 mm
  • Wysokość: 525 mm
  • Pojemność: 36 L
  • Waga netto: 14,2 kg
  • Kolor: Czarny
  • Materiały: Stal nierdzewna, szkło hartowane (dymione)
  • Panel sterowania: Analogowy
  • Element grzewczy: Grzałka
  • Stopień ochrony: IPX3
  • Jednostka temperatury: °C
  • Wymagana instalacja przez elektryka: Nie
  • EAN: 8711369282779
  • Ilość w opakowaniu: 1 szt.
➡ DODATKOWE INFORMACJE
Informacje dodatkowe
Waga 11,57 kg
Marka
HENDI
Napięcie
220–240 V
Moc
500 W
Zakres temperatur
do 55°C
Waga netto
14,2 kg
Kolor
Czarny
Materiały
Stal nierdzewna
Panel sterowania
Analogowy
Jednostka temperatury
°C
Kod producenta
282779
Dodatkowa nazwa produktu
Nowoczesny design nachosów
0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)
Rated
0%
Rated
0%
0%
0%
0%