Podgrzewacz do frytek GN 1/2 HENDI 220-240V/400W stal nierdzewna
Kategorie: , SKU: 209066
460,33  (374,25  netto)
(0 Opinie)
Oficjalny dystrybutor Hendi w Polsce
🚚 Wysyłka w 24h z magazynu PL
🔄 14 dni na zwrot
41 w magazynie
Opis
➡ NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
✔ Praktyczny pojemnik GN 1/2 z uchwytami – Ułatwia wygodne wyjmowanie i opróżnianie frytek oraz szybkie czyszczenie. Pojemnik o głębokości 150 mm.
➡ PARAMETRY TECHNICZNE
  • Ilość komór: 1
  • Napięcie: 220-240 V
  • Moc wejściowa: 400 W
  • Długość: 357 mm
  • Szerokość: 267 mm
  • Wysokość: 376 mm
  • Rozmiar GN: GN 1/2
  • Waga netto: 5,27 kg
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Element grzewczy: Lampa podczerwieni
  • Stopień ochrony IP: IPX3
  • Długość przewodu: 1500 mm
  • EAN: 8711369209066
  • Marka: HENDI
  • Akcesoria w zestawie: Taca ociekowa
➡ DODATKOWE INFORMACJE
Informacje dodatkowe
Kod Producenta
209066
Dodatkowa Nazwa
Podgrzewacz do frytek HENDI
Materiał
Stal nierdzewna
Ilość Komór
1
Napięcie
220-240 V
Moc Wejściowa
400 W
Długość Przewodu
1500 mm
Waga Netto
5,27 kg
Element Grzewczy
Lampa podczerwieni
Marka
HENDI
0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)
Rated
0%
Rated
0%
0%
0%
0%