Mikser ręczny ze spiralnym przewodem , HENDI, 220-240V/1000W, 65x425mm
Kategorie: , , SKU: 221181
275,83  (224,25  netto)
(0 Opinie)
• Wysoka moc 1000 W oraz prędkość maksymalna 16 500 obr./min pozwalają na szybkie i skuteczne miksowanie nawet najtrudniejszych składników, co zwiększa efektywność pracy.
Oficjalny dystrybutor Hendi w Polsce
🚚 Wysyłka w 24h z magazynu PL
🔄 14 dni na zwrot
940 w magazynie
Opis
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
  • Elastyczny spiralny przewód: Zapobiega plątaniu się i zapewnia swobodę ruchów podczas pracy.
  • Czytelny wyświetlacz LCD: Umożliwia łatwe odczytanie aktualnej prędkości miksowania.
➡ PARAMETRY TECHNICZNE
  • Moc: 1000 W
  • Napięcie: 220-240 V
  • Dł. Ramienia: 225 mm
  • Wymiary: 65 mm (średnica) x 425 mm (długość)
  • Prędkość maksymalna: 16 500 obr./min
  • Pojemność: Do 3 litrów
  • Materiał: Stal nierdzewna
➡ INFORMACJE DODATKOWE
Informacje dodatkowe
Stan
Nowy
EAN
Kod producenta
221181
Marka
Hendi
Model
221181
Rodzaj miksera
ręczny
Moc
Funkcje
miksowanie, rozdrabnianie
Załączone wyposażenie
końcówka blendująca
0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)
Rated
0%
Rated
0%
0%
0%
0%
Napisz pierwszą opinię o „Mikser ręczny ze spiralnym przewodem , HENDI, 220-240V/1000W, 65x425mm”